Обявяват първото класиране за детските градини и ясли в София
Днес, 22 май, от 13:00 ч. в зала „ Официална “ на Столична община ще бъде обявено първото класиране за банкет в детските градини и ясли в София.
На брифинга ще бъдат представени резултатите и настояща информация, обвързвана с приема, както и идващите стъпки в процеса.
В събитието ще вземат участие столичният градоначалник Васил Терзиев и заместник-кметът по обучение, спорт и юношески действия Десислава Желязкова.
На брифинга ще бъдат представени резултатите и настояща информация, обвързвана с приема, както и идващите стъпки в процеса.
В събитието ще вземат участие столичният градоначалник Васил Терзиев и заместник-кметът по обучение, спорт и юношески действия Десислава Желязкова.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




